Czech English French German Polish Russian
toystory up walle nemo
Vinaora Cu3ox Slideshow
Create an attractive Joomla image slider with cool 3D slice effects
Vinaora Visitors Counter
Famous and nice Joomla counter module. Top 40 Joomla Popular Extensions on JED.
Vinaora Nivo Slider
The world's most awesome Joomla slider. It allows you to easily create an image slideshow.
Vinaora Cu3er 3D slide-show
Shows images in 3D Flash Slide-show. Create amazing 3D transition between slides.


Mikroregion Český smaragd 

je členem MAS Blaník

logo mas bl male

Přednáška k rozvoji místa, kde žijeme 22.1.2013

pozvanka leader  kopie

Informace pro všechny aktivní lidi z řad obcí, veřejného sektoru, neziskových organizací nebo podnikatelského sektoru. 

Srdečně Vás zveme na přednášku "DOTACE > LEADER > AKČNÍ SKUPINA, Výhled na nové programovací období 2014 - 2020," která se uskuteční v úterý 22. ledna 2013 od 19:00 ve Vlašimi ve Spolkovém domě (Palackého nám. 65).

Přednášet budou: Mgr. Renata Vondráková (LEADER, dotace, Program rozvoje venkova 2014 – 20) a Mgr. Kateřina Červenková (Kraj blanických rytířů – turistická destinace)

Na přednášku je vhodné se z organizačních důvodů nahlásit na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Na Podblanicku vzniká pro roky 2014 - 2020 nová tzv. místní akční skupina v rámci 4 mikroregionů Blaník, Želivka, Český smaragd a Podblanicko. Tato skupina bude mít právní formu občanského sdružení nebo obecně prospěšné společnosti a bude pracovat na strategii rozvoje regionu obcí, které tvoří tyto 4 mikroregiony. Skupina teprve vzniká a tedy je možnost se na jejím vzniku a činnosti podílet – nebo se minimálně informovat. Místní akční skupinu tvoří zástupci veřejného sektoru (obce, mikroregiony, další úřady) a soukromého sektoru (místní neziskové organizace, podnikatelé, jednotlivci), kdy platí, že počet zástupců z veřejného sektoru nesmí tvořit více než 50 % členů tzv. MASek.

 

V rámci přednášky se dozvíte, proč a jak se v současné době v rámci celé ČR aktualizují místní strategie; jak fungují místní akční skupiny v zahraničí; jaké možnost může místní akční skupina v novém programovacím období nabídnout svému území a jaká je praxe s fungování MASek v současné době v rámci ČR. V neposlední řadě budete mít příležitost získat informace, jak se na činnosti MASky na Podblanicku spolupodílet. Další setkání budoucích členů MAS je plánováno na 29. 1. 2013 – tato přednáška je myšlena jako informační akce pro další zájemce o účast na práci MAS.

 

Kromě informací k metodě LEADER nebo místním akčním skupinám se dozvíte aktuální informace o projednávání Společné zemědělské politiky a také informace k turistické oblasti Kraj blanických rytířů, kterou zaštiťuje ČSOP Vlašim – současnost, vize, podíl na strategii vč. aktivity tzv.

geoparku Kraj blanických rytířů.

                                                Těším se na Vaši účast.

Pozvánka ke stažení zde

 

Bližší informace Vám poskytne:

Mgr. Renata Vodndráková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel. 604 540 583

 

mapa cr_mikroregion

Fotografie z okolí

cimg4299.jpg

Přihlášenílogo mas bl male  KBR1-slogan maly

CSOP maly

rytir maly

 EKOSO

svazek obcí

www.ekoso.cz

 

logo RU modre male


Designed by Pro-Net.cz