Czech English French German Polish Russian
toystory up walle nemo
Vinaora Cu3ox Slideshow
Create an attractive Joomla image slider with cool 3D slice effects
Vinaora Visitors Counter
Famous and nice Joomla counter module. Top 40 Joomla Popular Extensions on JED.
Vinaora Nivo Slider
The world's most awesome Joomla slider. It allows you to easily create an image slideshow.
Vinaora Cu3er 3D slide-show
Shows images in 3D Flash Slide-show. Create amazing 3D transition between slides.


Mikroregion Český smaragd 

je členem MAS Blaník

logo mas bl male

Informace o MAS Blaník o.s. a o dotacích

pozvanka mas iiiPojďte se o Vaší budoucí místní akční skupině dozvědět co nejvíce

Přednáška, ale hlavně také konzultace na téma "DOTACE - LEADER - AKČNÍ SKUPINA v regionu MAS Blaník o.s." se uskuteční v pondělí 25. února 2013 ve Spolkovém domě (Palackého nám. 65) ve Vlašimi od 19:00. Zveme všechny zájemce - aktivní lidi, zástupce spolků, zástupce obcí, živnostníky, podnikatele, zemědělce...

 

Na Podblanicku vzniká pro roky 2014 - 2020 nová tzv. místní akční skupina v rámci 4 mikroregionů Blaník, Želivka, Český Smaragd a Podblanicko. Tato skupina bude mít právní formu občanského sdružení a název MAS Blaník o.s.. Bude pracovat na strategii rozvoje regionu obcí, které tvoří tyto 4 mikroregiony. Skupina teprve vzniká a tedy je možnost se na jejím vzniku a činnosti podílet – nebo se minimálně informovat. Místní akční skupinu tvoří zástupci veřejného sektoru (obce, mikroregiony, další úřady, státní správa) a soukromého sektoru (místní neziskové organizace, podnikatelé, jednotlivci), kdy platí, že počet zástupců z veřejného sektoru nesmí tvořit více než 50 % členů tzv. MASek.

 

V uvedeném čase bude ve Spolkovém domě k dispozici pro konzultace na téma dotací, metody LEADER nebo otázek vzniku místní akční skupiny R. Vondráková. Další setkání nové místní akční skupiny je plánováno na 5. března 2013 do Kondrace. Zde by se mělo ustavit občanské sdružení MAS Blaník o.s. – bude to první valná hromada členů. Setkání 25. 2. je vhodné pro každého, kdo se chce další schůzky místní akční skupiny zúčastnit nebo se stát jejím členem (tj. členem MAS Blaník o.s.) a rád by si vyjasnil své otázky, pochyby, atp.

 

Kromě informací k metodě LEADER nebo místním akčním skupinám se můžete dozvědět i aktuální informace o projednávání Společné zemědělské politiky jako takové.

 

Těšíme se na Vaši účast!

 

Je vhodné se z organizačních důvodů nahlásit na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Bližší informace Vám poskytne:

Mgr. Renata Vodndráková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel. 604 540 583

 

Pozvánka ke stažení zde

 

mapa cr_mikroregion

Fotografie z okolí

cimg1195.jpg

Přihlášenílogo mas bl male  KBR1-slogan maly

CSOP maly

rytir maly

 EKOSO

svazek obcí

www.ekoso.cz

 

logo RU modre male


Designed by Pro-Net.cz