Czech English French German Polish Russian
toystory up walle nemo
Vinaora Cu3ox Slideshow
Create an attractive Joomla image slider with cool 3D slice effects
Vinaora Visitors Counter
Famous and nice Joomla counter module. Top 40 Joomla Popular Extensions on JED.
Vinaora Nivo Slider
The world's most awesome Joomla slider. It allows you to easily create an image slideshow.
Vinaora Cu3er 3D slide-show
Shows images in 3D Flash Slide-show. Create amazing 3D transition between slides.


Mikroregion Český smaragd 

je členem MAS Blaník

logo mas bl male

Další schůzka MAS Blaník o.s. 16.4.2013 v Martinicích

mas temata strategieZástupci mikroregionů, obcí, představitelé místních hasičů, Sokolů nebo různých klubů a dále podnikatelé i zdejší umělci se pravidelně schází na setkáních místní akční skupiny MAS Blaník o.s. Srdečně je zván každý, kdo se chce aktivně podílet na rozvoji území mikroregionů Blaník, Český smaragd, Podblanicko a Želivka. Další takové setkání se uskuteční v úterý 16. dubna 2013 od 9:00 do 12:00 na zámku v Martinicích u Dolních Kralovic.

 

Program:

$1-          Volba členů výboru

$1-          Volba předsedy, 2 místopředsedů

$1-          Stanovení řídící skupiny na přípravu strategie

$1-          Harmonogram práce na strategii

$1-          Tvorba společné VIZE rozvoje regionu do 2020 (25)

 

Co jsou místní akční skupiny? Jedná se o skupinu aktivních aktérů regionů z veřejného a soukromého sektoru, která působí na celistvém území partnerských obcí a zde připravuje integrovanou strategii tohoto území, aby se pak s touto strategií ucházela o dotační peníze zejména ze zdrojů EU. Strategie je realizována skrze konkrétní projekty. Zástupci veřejného sektoru nesmí tvořit více než 50 % členů tzv. MASek, ostatní členové jsou z řad neziskových organizací, podnikatelské sféry nebo jsou to aktivní jednotlivci. Členem MAS může být vlastně každý, kdo se chce aktivně podílet na rozvoji regionu a dalších aktivitách pro zlepšení kvality života. Hlavním úkolem nové místní akční skupiny bude připravit strategii rozvoje v rámci obcí, které spadají do mikroregionů Blaník, Želivka, Podblanicko a Český smaragd. Výhodou je, že tato oblast má přirozené centrum ve Vlašimi a Horu Blaník jako dominantu.

 

Další články k tématu: Zakládá se nová MAS Blaník o.s.,Pod Blaníkem se rodí nová místní akční skupina,Novinky z mikroregionu,Na Podblanicku vzniká nová Místní Akční Skupina,Téma: Nová místní akční skupina

 

Přednášky, které k tématu proběhly:25.2.2013,22.1.2013

 

Foto: Radek Vondrák

 

Informace k místní akční skupině MAS Blaník o.s.:

a) v Mikroregionu Český smaragd - MgA. Eva Vrzalová, tlf: 724191440, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

b) obecně - Mgr. Renata Vondráková, tlf: 604540583, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

mapa cr_mikroregion

Fotografie z okolí

cimg1769.jpg

Přihlášenílogo mas bl male  KBR1-slogan maly

CSOP maly

rytir maly

 EKOSO

svazek obcí

www.ekoso.cz

 

logo RU modre male


Designed by Pro-Net.cz