Czech English French German Polish Russian
toystory up walle nemo
Vinaora Cu3ox Slideshow
Create an attractive Joomla image slider with cool 3D slice effects
Vinaora Visitors Counter
Famous and nice Joomla counter module. Top 40 Joomla Popular Extensions on JED.
Vinaora Nivo Slider
The world's most awesome Joomla slider. It allows you to easily create an image slideshow.
Vinaora Cu3er 3D slide-show
Shows images in 3D Flash Slide-show. Create amazing 3D transition between slides.


Mikroregion Český smaragd 

je členem MAS Blaník

logo mas bl male

Konference ke strategii Místní akční skupiny Blaník

Otevřené fórum pro Vás o rozvoji Vašeho působiště

20. listopadu 2014

konference-vLidé z Místní akční skupiny Blaník už několik měsíců pilně vyhotovují plán rozvoje zdejšího kraje. Všech, kteří bydlí v regionu Vlašimska, se tato takzvaná strategie týká. Dokument obsahuje oblasti a cíle, na které následující roky zaměří svoji pozornost obce, živnostníci, zemědělci, spolky i aktivní jednotlivci. Co strategie obsahuje a jak se s ní dá pracovat, vám 25. listopadu 2014 představí celodenní konference v Čechticích. Srdečně zveme všechny zájemce!

Číst dál...

Plán rozvoje Místní akční skupiny Blaník je téměř hotov

Uplatněte tam ještě vaše nápady!

11. září 2014

strategie-iMístní akční skupina Blaník umístila na svůj web www.masblanik.cz čerstvou „strategii“ (plán rozvoje) na léta 2014 – 2020. Její území pokrývá téměř celé Vlašimsko – zahrnuje mikroregiony Blaník, Český smaragd, Podblanicko a Želivka. To, jak se bude rozvíjet zdejší krajina, vesnice nebo města společně s místními školami, spolky nebo sociálními službami, je uvedeno právě v této strategii. Podívejte se, jaká témata se budou řešit právě ve vašem působišti a jestli máte další návrh, co by ještě mělo vzniknout nebo být vylepšeno, napište ho do „Připomínkového formuláře“.

Číst dál...

Čistá řeka Sázava

Úklid řeky Sázavy se blíží, dobrovolníci se ještě mohou hlásit

7. dubna 2014

crs-2014-1Tradiční jarní úklid řeky Sázavy se blíží. Její koryto a břehy mezi Kácovem a Pikovicemi budou dobrovolníci čistit od 11. do 13. dubna. Pokud chcete přiložit ruku k dílu, máte ještě šanci! Stačí se přihlásit na telefonním čísle 723 881 081 nebo prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Číst dál...

Úklid řeky Sázavy 2014

Tradiční jarní úklid řeky Sázavy se uskuteční od 11. do 13. dubna 2014

4. března 2014

plakat-crs-2014Není Vám lhostejný stav řeky Sázavy a jejího okolí? Přidejte se k nám a pomozte uklidit její břehy. Tradiční jarní úklid, známý pod názvem Čistá řeka Sázava, se letos uskuteční od 11. do 13. dubna. Vítaná je jakákoliv pomoc, finanční a materiální, nebo můžete přímo přiložit ruku k dílu. Stačí se přihlásit na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefon 723 881 081. Číslo účtu společnosti Posázaví o.p.s. pro zaslání příspěvku je 326666339/0800. Podrobnosti o celé akci jsou na leader.posazavi.com v sekci Partnerské projekty.

 

 

Číst dál...

Na setkání rodáků představily Hulice nový znak

Velké oslavy v Hulicích

15. listopadu 2013

hulice znakNěkolik měsíců pracovala obec Hulice na návrzích a tvorbě svých dvou zásadních symbolů – znaku a vlajky. Když byly hotovy a Parlamentem ČR uděleny, přemýšleli huličtí zastupitelé, jak je nejlépe představit obyvatelům. Nasnadě byla příležitost uspořádat sraz rodáků, místních a přátel obce. Navíc se blížilo i 25. výročí otevření Kulturního domu, na jehož stavbě se podílela celá vesnice. Oslavy se tedy uskutečnily 9. listopadu 2013 za vysoké účasti téměř třech stovek lidí.

Číst dál...

Výsledky spolupráce zdejších obyvatel a studentů

Studenti pro venkov se zapojili do plánování projektů v podblanických obcích

 14. listopadu 2013

spv vitovskaÚpravu náměstí v Načeradci, protihluková opatření v Hulicích a zajímavé nápady na turistické zatraktivnění mikroregionu Želivka – tak to vše měli možnost plánovat účastníci 12. ročníku semináře „Studenti pro venkov“, který se uskutečnil ve dnech 25. – 28. října 2013 ve Spolkovém domě ve Vlašimi a v přilehlých mikroregionech Český smaragd, Blaník a Želivka.  

Číst dál...

mapa cr_mikroregion

Fotografie z okolí

cimg0040.jpg

Přihlášenílogo mas bl male  KBR1-slogan maly

CSOP maly

rytir maly

 EKOSO

svazek obcí

www.ekoso.cz

 

logo RU modre male


Designed by Pro-Net.cz