Czech English French German Polish Russian
toystory up walle nemo
Vinaora Cu3ox Slideshow
Create an attractive Joomla image slider with cool 3D slice effects
Vinaora Visitors Counter
Famous and nice Joomla counter module. Top 40 Joomla Popular Extensions on JED.
Vinaora Nivo Slider
The world's most awesome Joomla slider. It allows you to easily create an image slideshow.
Vinaora Cu3er 3D slide-show
Shows images in 3D Flash Slide-show. Create amazing 3D transition between slides.


Mikroregion Český smaragd 

je členem MAS Blaník

logo mas bl male

RESPEKT 2012 – 28.7.2012 v RÚ Kladruby

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /var/www/ceskysmaragd.cz/images/Foto_clanky/r_2012_program.jpg
There was a problem loading image /var/www/ceskysmaragd.cz/images/Foto_clanky/r_2012_program.jpg

r 2012_pozvankaSetkání motorkářů a malý nejen hudební festival s ušlechtilými myšlenkami a velkým srdcem

RESPEKT 2012 v RÚ Kladruby

„Den všech, pro které se motocykl stal součástí jejich života, láskou i osudem.“

Už páté léto pořádají dvě významné osobnosti, terapeuti a motorkáři z Rehabilitačního ústavu Kadruby úžasný den plný krásných strojů, ohleduplnosti, hudby, umění a milých setkání. Akce, která si okamžitě získala davy příznivců ze všech koutů republiky, se bude letos konat v sobotu 28. července. Areál kladrubského rehabilitačního ústavu přivítá návštěvníky, motorkáře, moto fanoušky a ostatní příznivce a přátele v 10:00.

 

RESPEKT každoročně díky sponzorům připravují zaměstnanci RÚ Kladruby Štěpánka Foxová a Lumír Kovář. Oba ve zmíněném centru pracují s pacienty po úrazech páteře a pohybového aparátu. V řadě případů se takto vážně lidé zraní při dopravní nehodě.

 

Organizátoři RESPEKTU na webu www.keeprespect.cz všem vzkazují, o čem festival je: „Jednodenní akce bez alkoholu nejen pro pacienty rehabilitačního ústavu, ale i širokou veřejnost, jejímž hlavním smyslem je, abychom si my všichni, kteří se denně pohybujeme v silničním provozu, uvědomili, jaké riziko podstupujeme, a to bez rozdílu usedáme-li do sedla nebo za volant, a chovali se na silnici k sobě navzájem ohleduplně a s respektem.“

 

r 2012_programProgram zahrnuje spanilou jízdu nebo kaskadérskou show Mirka Lisého v rámci programu „bezpečně na motorce“. Koncertovat budou kapely The Yours, Segment, Prague Conspiracy a Keks. Návštěvníci se mohou těšit také na skupinové bubnování, paintball, live graffitti art a po setmění na ohnivou show. V areálu RÚ Kladruby budou také členové benešovské záchranky, kteří odpovědí na vaše dotazy týkající se první pomoci. Najdete tam také Centrum odškodnění – jeho pracovníci budou zájemcům podávat informace o nárocích na odškodnění po dopravní nehodě.

 

Pečené, smažené i sladké občerstvení bude k dispozici po celý den. A pozor, k pití pouze nealko! Například točené nealkoholické pivo Lobkowicz, limonáda Kofola… a výborná káva. Parkoviště pro motocykly i auta organizátoři zajišťují zdarma.

 

Vstupné je dobrovolné - vybranou částkou a také penězi z nákupu triček nebo mikin letos přispějete k pořízení hudebních nástrojů na muzikoterapii pro pacienty rehabilitačního ústavu. Přijeďte bezpečně, organizátoři Respektu Vás srdečně zvou!

Eva Vrzalová

Zpráva ze dne  10.července 2012


Kontakt a více informací:

www.keeprespect.cz


mapa cr_mikroregion

Fotografie z okolí

cimg4033.jpg

Přihlášenílogo mas bl male  KBR1-slogan maly

CSOP maly

rytir maly

 EKOSO

svazek obcí

www.ekoso.cz

 

logo RU modre male


Designed by Pro-Net.cz